네이션스타 SMD1921과 커스터머이즈드 P10 투명하 주도하는 스크린
제품 세부정보
| 재료: | 알루미늄 | 빛: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| IP 등급: | IP30 | 투명한 비율: | 20%-80% 투명한 비율 |
| 보증: | 2년이요 | 밝기: | 5500 알 이상 |
| 강조하다 |
명확한 지도된 스크린,처음부터 끝까지 지도한 스크린을 보십시오 |
||
제품 설명
네이션스타 SMD1921과 커스터머이즈드 P10 투명하 주도하는 스크린
P10 투명한 주도하는 스크린 서술
투명하고 깨끗합니다
적층 안전 유리
우수한 시야각
숨겨진 케이블 출현
설치하고 제거하도록 쉽습니다
P10 투명한 주도하는 스크린 매개 변수
| BG-10 | |
| 물리적 피치 | 10.4x10.4mm |
| 픽셀 구성 | SMD1921 |
| 픽셀 밀도 | 9216 pixels/m2 |
| 모듈 치수 (WxH)(MM) | 500x125 |
| 패널 차원 (WxH)(MM) | 1000x500 |
| 패널(WxH) 당 모듈의 번호 | 2x4 |
| 모듈(WxH)의 물리적 분해능 | 48x12 |
| 패널(WxH)의 물리적 분해능 | 96x48 |
| 패널 소재 | 알루미늄 |
| 단일 캐비닛 중량 | <14kg> |
| 회색 눈금 | 16비트 |
| 컬러 | 281조 |
| 대비율 | 2000:01:00 |
| 평균 소비 전력 | 140W/m2 |
| 맥스. 소비 전력 | 400W/m2 |
| 임시 / 습도를 운영하기 | -10oC-60oC/ 10%-60% |
| 저장 임시 / 습도 | -30oC-60oC/ 10%-60% |
| 갱신 속도 | >1920Hz |
| 밝기 | 1000~4200 알 |
| 수평 시야각 | 160' |
| 수직 시야 각도 | 140' |
| 예상 수명 | 100,000Hrs |
| IP 평가 (전면 / 후방) | IP30 |
| 서비스 | 후방 |
| 스캔 방식 | 1/2 또는 1/4 스캔 |
P10 투명한 주도하는 스크린 특징 :
P10 투명한 주도하는 스크린


경우 :






제품 하이라이트
네이션스타 SMD1921과 커스터머이즈드 P10 투명하 주도하는 스크린 P10 투명한 주도하는 스크린 서술 투명하고 깨끗합니다적층 안전 유리우수한 시야각 숨겨진 케이블 출현설치하고 제거하도록 쉽습니다 P10 투명한 주도하는 스크린 매개 변수 BG-10 물리적 피치 10.4x10.4mm 픽셀 구성 SMD1921 픽셀 밀도 9216 pixels/m2 모듈 치수 (WxH)(MM) 500x125 패널 차원 (WxH)(MM) 1000x500 패널(WxH) 당 모듈의 번호 2x4 모듈(WxH)의 물리적 분해능 48x12 패널(WxH)의 물...
풀 컬러 P4.81 옥외 임대료 발광 다이오드 표시 최고는 재생율 넓은 시야각을
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
강당/회의실을 위한 명확한 이미지 P3.91 실내 임대료 발광 다이오드 표시
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
라이트급 선수 외부 단계 640mmx640mm 알루미늄 내각을 가진 임대 발광 다이오드 표시
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
미국 스톡 P2.5mm 실내 LED 포스터 디지털 풀 컬러 고화질
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
아래의 온라인 문의 연락 양식을 사용하시기 바랍니다. 질문이 있으시면 저희 팀이 가능한 한 빨리 연락합니다.