실내 임대료 발광 다이오드 표시 P3.91 SMD2121 경량 1920Hz를 가공하는 16 조금
제품 세부정보
| 모듈 크기: | 250x250mm | 명암비: | 4000:1 |
|---|---|---|---|
| 가공: | 16bit | 무게: | 7Kg/cabinet |
| 화소 윤곽: | SMD2121 | 새로 고침 빈도: | >1920Hz |
| 강조하다 |
지도된 홍보 스크린,실내 지도된 게시판 |
||
제품 설명
경량 최고 얇은 실내 임대료 발광 다이오드 표시 16Bit P3.91
주요 특징:
• 빠른 임명 및 쉬운 정비의 정면/후방 서비스, 필요 공구 없음;
• , 빛과 고요함의 Fanless 디자인 체중을 줄이십시오;
• 우량한 전기 특징;
• 증명서를 준 TUV와 Reddot는 수여했습니다.
명세:
| BIR-3 | |
| 육체적인 피치 | 3.91mm |
| 화소 윤곽 | SMD2121 |
| 화소 조밀도 | 65536 pixels/m ² |
| 단위 차원 (H) (mm) W× | 250*250/250*500 |
| 패널 차원 (mm) | 500*500*80/500*1000*80 |
| 패널 (H) W × 당 .of 단위 없음 | 2*2 |
| 단위 (H) W×의 육체적인 해결책 | 64*64/64*128 |
| 패널 물자 | 128*128/128*256 |
| 내각 무게 | 8/14 |
| 가공 | 14-16bit |
| 색깔 수 | 281trillion |
| 대조 비율 | 4000:1 |
| 평균 일률 소비 | 60/120W/m ² |
| 최대 전력 소비 | 110/400W/m ² |
| 작용 온도 | -20~60℃ |
| 재생율을 | >1920Hz |
| 광도 | 900-1200nits |
| 수평한 시야각 | 140° |
| 수직 시야각 | 140° |
| 최대에게 겹쳐 쌓이기 | 20 |
| 예상된 일생 | 100,000hours |
| 서비스 | 정면/후방 |
| IP 등급 (정면/후방) | IP40/IP21 |
공장
증명서:

패킹과 선박

우리의 서비스:
1. 우리는 우리 전시 전부, 단위, 2 년간 예비 품목을 보장합니다.
2. 우리는 공장에 있는 발광 다이오드 표시의 운영과 관리 훈련을 포함하는 기술 교육 훈련 무료로 제공합니다.
3. 판매 후에, 당신은 우리의 제품에 대한 아무 문제나 있는 경우에는, 당신은 이메일에 의하여, 우리가 당신 한 번에 대답할 것이라는 점을 저희를 알릴 수 있습니다.
4. 우리는 공장에 있는 고객에게 고객이 묻는 경우에 훈련 및 기술지원을 제공해서 좋습니다.
5. 우리는 OEM와 ODM를 제공해서 좋습니다
제품 하이라이트
경량 최고 얇은 실내 임대료 발광 다이오드 표시 16Bit P3.91 주요 특징: • 빠른 임명 및 쉬운 정비의 정면/후방 서비스, 필요 공구 없음; • , 빛과 고요함의 Fanless 디자인 체중을 줄이십시오; • 우량한 전기 특징; • 증명서를 준 TUV와 Reddot는 수여했습니다. 명세: BIR-3 육체적인 피치 3.91mm 화소 윤곽 SMD2121 화소 조밀도 65536 pixels/m ² 단위 차원 (H) (mm) W× 250*250/250*500 패널 차원 (mm) 500*500*80/500*1000*80 패널 (H) ...
풀 컬러 P4.81 옥외 임대료 발광 다이오드 표시 최고는 재생율 넓은 시야각을
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
강당/회의실을 위한 명확한 이미지 P3.91 실내 임대료 발광 다이오드 표시
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
라이트급 선수 외부 단계 640mmx640mm 알루미늄 내각을 가진 임대 발광 다이오드 표시
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
미국 스톡 P2.5mm 실내 LED 포스터 디지털 풀 컬러 고화질
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
아래의 온라인 문의 연락 양식을 사용하시기 바랍니다. 질문이 있으시면 저희 팀이 가능한 한 빨리 연락합니다.