매체 전면을 위한 5500 NIT P16 투명한 주도하는 스크린의 하이트 밝기
제품 세부정보
| 단위 크기: | 480x320mm | LEDs: | Kinglight |
|---|---|---|---|
| 운전사 IC: | ICN2038S | 전력 공급: | Meanwell |
| 관제사: | 신성 | 내각 크기: | 1000x500mm |
| 강조하다 |
명확한 지도된 스크린,처음부터 끝까지 지도한 스크린을 보십시오 |
||
제품 설명
매체 전면을 위한 5500 NIT P16 투명한 주도하는 스크린의 하이트 밝기
P16 투명한 주도하는 스크린 특징
P16 투명한 주도하는 스크린 파라미터
| BG-16 | |
| 물리적 피치 | 16 밀리미터 |
| 픽셀 구성 | SMD1921 |
| 픽셀 밀도 | 3906 pixels/m2 |
| 모듈 치수 (WxH)(MM) | 480x320 |
| 패널 차원 (WxH)(MM) | 960x640 |
| 패널(WxH) 당 모듈의 번호 | 2x2 |
| 모듈(WxH)의 물리적 분해능 | 30x20 |
| 패널(WxH)의 물리적 분해능 | 60x40 |
| 패널 소재 | 알루미늄 |
| 단일 캐비닛 중량 | <14kg> |
| 회색 눈금 | 16비트 |
| 컬러 | 281조 |
| 대비율 | 2000:01:00 |
| 평균 소비 전력 | 218W/m2 |
| 맥스. 소비 전력 | 650W/m2 |
| 임시 / 습도를 운영하기 | -10oC-60oC/ 10%-60% |
| 저장 임시 / 습도 | -30oC-60oC/ 10%-60% |
| 갱신 속도 | >1920Hz |
| 밝기 | >5500 알 |
| 수평 시야각 | 160' |
| 수직 시야 각도 | 140' |
| 예상 수명 | 100,000Hrs |
| IP 평가 (전면 / 후방) | IP30 |
| 서비스 | 후방 |
| 스캔 방식 | 정지 영상 스캔 |
경우 :

제품 하이라이트
매체 전면을 위한 5500 NIT P16 투명한 주도하는 스크린의 하이트 밝기 P16 투명한 주도하는 스크린 특징 1. 호리호리하고 경량의고 조용합니다 35mm-45mm 두께 평방미터 당 ● 14 킬로그램 직접적으로 글래스 월에 부착할 수 있는 ● 2. 주문형이고 다재다능합니다 대단히 주문형인 ● 제한 없는 배향 어떠한 크기와 모양에 적합한 ● ●는 오목하여 원통인 물결을 볼록하게 합니다, 어떠한 실내 건축적 구조체에도 적합하세요 P16 투명한 주도하는 스크린 파라미터 BG-16 물리적 피치 16 밀리미터 픽셀 구성 ...
풀 컬러 P4.81 옥외 임대료 발광 다이오드 표시 최고는 재생율 넓은 시야각을
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
강당/회의실을 위한 명확한 이미지 P3.91 실내 임대료 발광 다이오드 표시
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
라이트급 선수 외부 단계 640mmx640mm 알루미늄 내각을 가진 임대 발광 다이오드 표시
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
미국 스톡 P2.5mm 실내 LED 포스터 디지털 풀 컬러 고화질
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
아래의 온라인 문의 연락 양식을 사용하시기 바랍니다. 질문이 있으시면 저희 팀이 가능한 한 빨리 연락합니다.