모듈 크기 240x120mm과 이음새가 없는 P2.5 탄력적 LED 디스플레이 화면
제품 세부정보
| LED 상표: | 네이션스타 SMD2121 | 피치: | 2.5mm |
|---|---|---|---|
| sqm 당 무게: | 8.2KG | 재생율을: | 1,920Hz |
| 강조하다 |
가동 가능한 지도된 커튼 전시,foldable 지도된 스크린 |
||
제품 설명
모듈 크기 240x120mm과 이음새가 없는 P2.5 탄력적 LED 디스플레이 화면
P2.5 탄력적 LED 디스플레이 기능 :
1. 경량 : 모듈 당 약 230g ;
2. 신속 설치 : 자기성 모듈 ;
3. 아르키예프러블 어떠한 불규칙한 모양 스크린 ;
4. 교통비를 구하기 ;
P2.5 탄력적 LED 디스플레이 상술
| BS-2X | |
| 피하이식라는 떨어집니다 | 2.5 밀리미터 |
| 픽셀 구성 | SMD 2121 |
| 픽셀 밀도 | 160,000 pixels/m2 |
| 모듈 치수 (W*H)(MM) | 240*120 |
| 패널 차원 (밀리미터) | 맞춤화됩니다 |
| 모듈 (W*H)의 물리적 레수루션 | 96*48 |
| 중량 | 8.2 kg/m2 |
| 회색 눈금 | 16비트 |
| 컬러 | 281조 |
| 대비율 | 4,000:1 |
| 평균 소비 전력 | 9 W |
| MAX 출력 소비 | 12 W |
| 밝기 | >1,000 알 |
| 갱신 속도 | >1,920 Hz |
| 스캔 방식 | 1/40 |
| 수평 시야각 | 160' |
| 수직 시야 각도 | 140' |
| 예상 수명 | 100,000Hrs |
| 스레프아이싱 | 전면 |
| (Front/Rear)를 평가하는 IP | IP 40 |
| 임시 / 습도를 운영하기 | -20oC-60oC/10%-90% |
| 저장 임시 / 습도 | -40oC-80oC/10%-90% |
경우 :



제품 하이라이트
모듈 크기 240x120mm과 이음새가 없는 P2.5 탄력적 LED 디스플레이 화면 P2.5 탄력적 LED 디스플레이 기능 : 1. 경량 : 모듈 당 약 230g ; 2. 신속 설치 : 자기성 모듈 ; 3. 아르키예프러블 어떠한 불규칙한 모양 스크린 ; 4. 교통비를 구하기 ; P2.5 탄력적 LED 디스플레이 상술 BS-2X 피하이식라는 떨어집니다 2.5 밀리미터 픽셀 구성 SMD 2121 픽셀 밀도 160,000 pixels/m2 모듈 치수 (W*H)(MM) 240*120 패널 차원 (밀리미터) 맞춤화됩니다 모듈 (W*H)의 ...
풀 컬러 P4.81 옥외 임대료 발광 다이오드 표시 최고는 재생율 넓은 시야각을
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
강당/회의실을 위한 명확한 이미지 P3.91 실내 임대료 발광 다이오드 표시
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
라이트급 선수 외부 단계 640mmx640mm 알루미늄 내각을 가진 임대 발광 다이오드 표시
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
미국 스톡 P2.5mm 실내 LED 포스터 디지털 풀 컬러 고화질
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
아래의 온라인 문의 연락 양식을 사용하시기 바랍니다. 질문이 있으시면 저희 팀이 가능한 한 빨리 연락합니다.